O nas

Skullpot to marka firmy Skullz GmbH z siedzibą w Szwajcarii.

Skullpot

Nowoczesne toalety w kształcie czaszki

Pomysł narodził się wiosną 2020 roku, gdy Marc Berbet, mieszkający w Szwajcarii i Los Angeles, miał wizję toalety z czaszką. Za wizją poszły działania i wkrótce powstał niezwykły projekt. Bardzo ważne jest dla nas, aby czaszka wyglądała realistycznie i jak żywa.

 

Liczne pozytywne opinie i zamówienia z całego świata zmotywowały nas do dalszej pracy w tym właśnie kierunku. Po projekcie powstał pierwszy prototyp, którego wygląd znacznie przewyższa zdjęcia.

 

Wkrótce zapotrzebowanie na toalety i pisuary o tym samym kształcie czaszki przyniosły nam restauracje, bary i kluby. Wysoko zmotywowani, również to opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy w najwyższej jakości.

jakość i design

Współpracujemy z jednym z największych producentów toalet na świecie

Ściśle współpracujemy z jednym z największych producentów toalet na świecie, dzięki czemu możemy zagwarantować produkt najwyższej klasy. Nasze kolory nie są po prostu malowane, wszystkie modele są wypiekane w piecu w temperaturze ponad 1000 stopni, dzięki czemu są bardzo trwałe.

 

Zapraszamy do przekonania się o tym. W naszym salonie w Kłodawie/ Gorzowie Wielkopolskim będą Państwo mogli zobaczyć wszystkie cztery modele toalet, a także pisuary.

 

Stworzyliśmy różne ciekawe akcesoria do toalet i pisuarów. Są to m.in. specjalny zestaw do czyszczenia, zestawy chusteczek i oczywiście papier toaletowy Skullpot.

Shopping Cart
Scroll to Top