FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Wszystkie połączenia i wymiary są zgodne z normami standardowymi (Geberit Standard) i są również potwierdzone certyfikatem. Wylot jest do tyłu. W każdym przypadku zalecamy zlecenie wykonania instalacji w specjalistycznym sklepie sanitarnym. Uszkodzenia toalety spowodowane nieprofesjonalnym montażem są wyłączone z gwarancji.

Duży pisuar
(Nadaje się do restauracji, barów, klubów, hoteli itp.)

Materiał: Ceramika
Wysokość: 77 cm
Szerokość: 40 cm
Głębokość: 35 cm
Waga: 22,15 KG
Mocowanie: 25 cm i 29 cm (od środka do środka)
Automatyczne spłukiwanie z czujnikiem w zestawie

Mały pisuar
(Nadaje się do domu, małych pomieszczeń WC)

Materiał: Ceramika
Wysokość: 59 cm
Szerokość: 31,5 cm
Głębokość: 32,5 cm
Waga: 16,45 KG
Mocowanie: 25,5 cm (od środka do środka)
Automatyczne spłukiwanie z czujnikiem w zestawie

Możesz zamówić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym tutaj.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Na terenie Polski dostawa gratis

Przedpłata (przelew bankowy) 

Tak, nasze toalety posiadają certyfikaty zgodne z poniższymi normami:

od 3 do 14 dni

W przypadku zauważenia jakichkolwiek wad w dostarczonym towarze, prosimy o niezwłoczne zgłoszenie ich do nas drogą mailową na adres info@skullpot.pl z podaniem szczegółów potwierdzenia zamówienia. Wówczas niezwłocznie zajmiemy się Państwa problemem.

Kiedy składasz zamówienie, prosimy Cię o podanie Twoich danych osobowych, abyśmy mogli zrealizować dostawę i obsłużyć Cię w najlepszy możliwy sposób. Państwa dane będą traktowane jako poufne i nie będą przekazywane osobom trzecim.

Tak, do przesyłania Twoich danych wykorzystywana jest niezawodna technologia szyfrowania SSL.

W celu ochrony szkliwa ceramiki, a tym samym również koloru, zalecamy, aby podczas pielęgnacji i czyszczenia wnętrza i zewnętrznej części toalety nie używać żadnych agresywnych środków. Odradzamy również używanie gąbek do szorstkich powierzchni lub zbyt długie pozostawianie środków czyszczących, aby zapobiec dalszym uszkodzeniom. W przypadku kolorowych toalet Skullpot zalecamy również ostrożne stosowanie szczotki do WC w połączeniu z agresywnymi środkami czyszczącymi.

Dla perfekcyjnej pielęgnacji głowicy Skullpot zalecamy stosowanie naszego specjalnie opracowanego zestawu do czyszczenia. Dzięki niemu można wypolerować i optymalnie wyczyścić wysokiej jakości ceramikę. Zestaw do czyszczenia można zamówić w naszym sklepie.

Jeśli podczas spłukiwania ze spłuczki wypływa więcej niż 4,5l wody, to znaczy, że ilość wody jest ustawiona zbyt wysoko i może ona rozpryskiwać się na pokrywę. W takim przypadku zalecamy wykonanie następujących czynności: https://youtu.be/j4J63-qBsXo
Shopping Cart
Scroll to Top